Menu
Your Cart

Fujitsu Merkezi Sistem ( Vrf ) Klima Servisi

Fujitsu Klima - General Klima Yetkili Servisi

İstanbul Geneli Profesyonel Yetkili Servis Hizmeti

Fujitsu Merkezi Sistem Klima Proje Fiyatlandırma ve Fujitsu Merkezi Sistem Klima Servisi

Orjinal Japon malı olan Fujitsu klima geniş ürün yelpazesi ile kullanıcılarına birçok ısıtma soğutma çözümleri sunmaktadır. Geniş alanlarda büyük kapasiteli klimalara ihtiyaç duyulan alanlar için Fujitsu merkezi sistem klima - Fujitsu vrf klima çeşitleri sunulmaktadır.

Fujitsu merkezi sistem vrf klima servis taleplerinizde  7/24 hizmet sunan 444 5 201 numaralı Çağrı merkezimizden Fujitsu klima servis kaydı oluşturabilirsiniz.

Fujitsu Merkezi Sistem Vrf Klima Servisi

Öncelikle Merkezi Sistem Klima  diğer adı ile Vrf Klima Sistemi nedir açıklayalım;


Merkezi Sistem ( VRF ) Klima Nedir?


VRF, Değişken Soğutucu Akışkan Debisi anlamına gelmektedir. Bir dış ünite ile birden fazla iç ünitenin kontrol edildiği klima sistemidir. Bir VRF Klima Sistemi, binanın değişen kapasite ihtiyaçlarına bağlı olarak soğutkanın akışını kontrol eder. VRF Klima Sistemi bina dışında bulunan dış ünite ve bina içindeki yaşam alanlarını soğutmak ve/veya ısıtmak amacı ile kullanılan iç ünitelerden oluşur.


Fujitsu Merkezi Sistem Klima ile Tam Bağımsız Kontrol İmkanı


VRF Klima Sistemlerini, klasik split klimalardan ayrılan en büyük özelliği; değişken gaz debisi sayesinde enerji tasarrufu ile birlikte çalışıp kullanıcıların konforunu en yüksek seviyede tutmasıdır. Çevreye maksimum özen ve saygı gösteren sistem, enerji tasarrufuna odaklanmış, gelişmiş uygulama esnekliği sağlar. Çok katlı bir plazadan, bir tek villaya kadar yeni yapılan veya mevcut her türlü yapıda tam bağımsız kontrol imkanı sağlamaktadır.


Merkezi Sistem - VRF Klima Sistemleri Nasıl Çalışır?Fujitsu VRF Klima Servisi


VRF Klima Sistemleri; gelişmiş kontrol ve akış denetim üniteleri ile donatılmıştır. Gerektiği kadar soğutucu akışkan, doğru faz ve doğru zamanda ihtiyaç duyulan yere sevk edilerek ısıtma ve soğutmada kullanılması sağlanmaktadır. Fujitsu VRF Klima Sistemleri; alışılmış split klima sistemlerinden bir soğutucu hattında isteğe bağlı olarak farklı HP kapasite aralığında ki bir dış ünite ve birden fazla iç üniteye bağlanabilmektedir.

Soğutucu akımı inverter kontrollü bir kompresör veya kompresörlerle çeşitlendirilerek, havası şartlandırılmış mekanlara göre soğutucu akışkanın uyum göstermesi sağlanır. İleri düzey bir kontrol sistemi ısıtma ve soğutma modları arasında geçiş sağlar.

VRF Klima Sistemlerin de 2 farklı sistem çeşidi vardır. Heat Recovery VRF (aynı anda hem ısıtma, hem soğutma) Heat Pump VRF (aynı anda sadece ısıtma yada sadece soğutma) VRF Klima Sistemleri; ofisler, alışveriş merkezleri, lüks apartmanlar, villalar, restoranlar, plazalar, oteller gibi birbirinden bağımsız havalandırma uygulamalarının kullanılmasının gerektiği yerlerde başarıyla kullanılır.


Fujitsu Merkezi Sistem Vrf Klima Servis Hizmetlerimiz Nelerdir?


Fujitsu Merkezi Sistem VRF Klima Bakımı

Fujitsu Merkezi Sistem VRF Klima Arıza Tespiti ve Onarımı

Fujitsu Merkezi Sistem VRF Klima Yedek Parça 


Fujitsu Merkezi Sistem VRF Klima Bakımı


Eğer Fujitsu Merkezi Sistem Klima kullanıcısıysanız sisteminizin düzenli Klima bakımlarını ihmal etmemelisiniz. Fujitsu Vrf klima bakımları senede en az 1 kez yapılmalıdır. Fujitsu Merkezi Sistem Bakım sıklığı kullanım alanlarına göre değişkenlik göstermektedir. 

Fujitsu merkezi sistem klima bakımı yapılırken özel antibakteriyel sıvılarla klima bakımı işlemi yapılır böylelikle ortama temiz sağlıklı hava akışı sağlanmış olur.

Mevsim bakımları, motor ve iç hazne bakımları, filtre bakımı gibi her ayrıntı, Fujitsu klima servisi tarafından sağlanır. Kontroller, ünitelerin iç ve dış temizlikleri, klima gazı dolumu gibi konuların tamamı, klima bakımında yapılır.

Firmamız Fujitsu klima yetkili servisi olup Kurumsal hizmet vermektedir. Senede en az 2 klima bakımı önerilen kullanıcılarımıza Yıllık klima bakım sözleşmesi önermekteyiz. Klima bakım sözleşmesi detayları ve avantajları için Çağrı merkezimize ulaşabilirsiniz.

Fujitsu merkezi sistem klima servisi ihtiyaçlarınızda 7 gün boyunca Çağrı Merkezimizi 444 5 201 arayabilir Fujitsu Yetkili Klima Servisi kaydı oluşturabilirsiniz. 


Fujitsu Merkezi Sistem VRF Klima Arıza Tespiti ve Onarımı


Fujitsu merkezi sistem vrf klima yetkili servisi olan firmamız İstanbul geneli sorunlarınıza en hızlı şekilde müdahale etmektedir. Fujitsu vrf klima arızalarında alanında uzman kadromuzla profesyonel Fujitsu klima yetkili servis hizmeti sunmaktayız. 

Fujitsu merkezi sistem klima servisi ihtiyaçlarınızda 444 5 201 Fujitsu Klima Çağrı merkezi hattımızdan 7 Gün boyunca hızlı kayıt oluşturabilirsiniz.