Fujitsu Klima Servisi Çağırmadan Önce Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Değerli Fujitsu Klima Kullanıcıları

Çoğu kez kullanıcı kendisinin yapması gereken, örneğin elektrik fişinin takılı olup olmadığı, çalıştırma düğmesinin açık olup olmadığı vb gibi basit kontrol işlemlerini yapmadan servisi çağırmaktadır.

Kullanım kılavuzlarında kullanıcıların servis çağırmadan önce yapmaları gereken kontroller açıklanmıştır. Böylece gereksiz zaman kaybını önleyeceğiniz gibi, Fujitsu Klima servisi ile de her hangi bir sorun yaşamayacaksınız. Servis çağırmadan önce kullanım kılavuzunu inceleyerek gerekli ön kontrolleri yapınız, eğer olumlu bir sonuç alamazsanız Fujitsu klima yetkili servisi çağırınız.

Servisler cihazla ilgili her hangi bir işlem yapmadan, kullanıcının yapması gereken bir işlemi yaparak cihazı çalıştırmış olsalar da yine birim servis ücretini alacaklardır. Bu ücret servisin sizin için ayırdığı zamanın ve yol giderinin karşılığıdır. Toplam servis ücreti, birim ücretin üzerine yapılan işçilik ve kullanılan yedek parça fiyatı konarak hesap edilir. Örnekte, servis herhangi bir işçilik yapmadığı ve yedek parça kullanmadığı için bunların bedellerini ücretine dahil etmez, sadece birim işçilik ücretini alır