Menu
Your Cart

Teslimat / Nakliye

Fujitsu Klima - General Klima Yetkili Servisi

İstanbul Geneli Profesyonel Yetkili Servis Hizmeti

Sayın Müşterimiz,


Öncelikle bizi tercih edip sizlerle tanışma fırsatı verdiğiniz için Teşekkür Ederiz. %100 müşteri memnuniyetiyle satışlarını yapmış olduğumuz Fujitsu Klima ile ilgili bazı ön bilgileri vermeyi uygun bulduk.


Firmamız İstanbul'da bulunmakta olup İstanbul içi fujitsu klima tercih eden müşterilerimize kendi bünyemizde sevkiyat ve klima montajı hizmeti vermekteyiz. İstanbul dışı fujitsu klima gönderimleri için aşağıda bilgi paylaşılmıştır;

Hangi Kargo Firmalarıyla Çalışıyoruz ;

-Yurtiçi Kargo

-Özel Nakliye Şirketleri

Teslimat ve Fatura Adresleri

Siparişiniz sizin girmiş olduğunuz teslimat adresine gönderilecektir. Lütfen teslimat adresinizi tam ve eksiksiz olarak giriniz. Fatura adres bilgileri faturalama işleminden sonra değiştirilemeyeceğinden Fatura bilgilerinizin doğruluğundan emin olmadan siparişi onaylamayın.

Lütfen mağazada girdiğiniz telefon numarasının doğru olduğundan emin olunuz, siparişiniz ile ilgili her türlü bilgilendirme için bu numaralar ve e-posta adresiniz kullanılacaktır.

Ürünlerinizin zamanında ve eksiksiz olarak elinize ulaşması için siparişinizi vermeden önce bazı konulara dikkat etmeniz gerekmektedir.

Fujitsu Klima sitemizden verilen siparişler Türkiye geneline ücretsiz kargo ile teslimatı yapılır.

Siparişler Ne Kadar Sürede Kargoya Teslim Edilir?

Siparişler onay aşamasını geçtikten sonra 1 - 12 saat içerisinde işleme alınır (Cumartesi, Pazar ve resmi tatil günlerindeki siparişlerin sevkiyatı ise, bugünleri takip eden ilk iş günü işleme alınır.)

Ürünlerin kargoya teslim süresi 1 (bir) - 3 (üç) iş günüdür.

Kargoya Verilen Sipariş Ne Kadar Sürede Adrese Ulaşır ?

Sevk edilen ürünlerin müşterilerimize ulaşma süresi hava ve yol şartlarına göre değişmektedir. Genellikle bu süre çevre illerde 1-3 gün, Türkiye genelinde 3-5 gün şeklinde değişmektedir.