Menu
Your Cart

Fujitsu Klima Yetkili Servisi

Fujitsu Klima - General Klima Yetkili Servisi

İstanbul Geneli Profesyonel Yetkili Servis Hizmeti

Fujitsu Klima Yetkili Servis - Yetkili Servisi 444 5 201


Fujitsu klima yetkili servis
hizmeti veren firmamız İstanbul geneli profesyonel ekipleriyle hizmet sunmaktadır. Eğitimli alanında uzman ekiplerce %100 müşteri  memnuniyeti kapsamında hizmet sunmaktayız.Firmamız sizlerin memnuniyetini en yüksek seviyede tutmak, konfor ve güvenliğinizi sağlamak için çalışmalarını yürütmektedir.

DİKKAT ! Fujitsu Klima Olarak  ÖNCE SİZİ DÜŞÜNÜYORUZ

Mağduriyet yaşamamanız ve güvenliğiniz için  yetkili olmayan servislere itibar etmeyiniz. 

Firmamız Fujitsu General Klima Yetkili Servisi olup İstanbul Geneli Hizmet vermektedir.

Cihazınızın güvenliği ve uzun ömürlü olması açısından yetkili olmayan özel servisleri aramamanızı önemle hatırlatırız. Gerektiğinde Yetkili Servis belgesi sunabilecek firma olduğundan emin olunuz.

Fujitsu klima servis taleplerinizde çağrı merkezimiz 7 gün boyunca hizmet vermektedir. İstanbul içi Fujitsu klima servisi talepleriniz için 444 5 201 çağrı merkezimizden ulaşabilir hızlı kayıt oluşturabilirsiniz...Fujitsu Klima servis hizmetlerimiz nelerdir?


 1. Fujitsu klima montajı
 2. Fujitsu klima bakımı
 3. Fujitsu klima arıza onarım
 4. Fujitsu klima yedek parça
 5. Fujitsu Merkezi Sistem (VRF) Klima Servisi
Fujitsu Klima Montajı


Klima montajı klimanın sağlıklı çalışabilmesi ve uzun ömürlü olması için önemli hususlardan biridir. Fujitsu klima montajı yetkili klima servisi tarafından yapılması önerilmektedir. Sıfır bir Fujitsu klima alımı yaptıysanız garantili olabilmesi için Fujitsu klima montaj işleminin yetkili servis tarafından yapılması gerekmektedir.


Fujitsu klima montajı taleplerinizde 7/24 hizmet sunan 444 5 201 numaralı Çağrı merkezimizden Fujitsu klima servis kaydı oluşturabilirsiniz.Fujitsu Klima Montajı Yapılırken Nelere Dikkat Edilir?


Klima montajında belli başlı dikkat edilecek hususlar vardır. Bunlar aşağıda belirtilmiştir.


 • Fujitsu klima montajı “Kurulum talimatlarına” uygun olarak yapılmalıdır.
 • Montaj binanın merdivenlerine, çıkışlarına ve koridorlarına yapılmamalıdır.
 • Klimanın montajının yapılacağı mekandaki elektrik tesisatı kablo çapının uygun kesitte olmasına dikkat edilmelidir.
 • Klimanın yakınında buhar veya ısı kaynağı olmamalıdır.
 • Montaj konumunda hava dolaşımını etkileyen herhangi bir engel olmamalıdır.
 • Hava dolaşımı iyi olmalıdır ve tahliye kolay yapılabilmelidir.
 • Montaj konumu tavandan yaklaşık 30cm aşağıda olmalıdır.
 • Dış üniteyi güneş ışığından veya yağmurdan koruyan bir tente varsa kondenserin ısıyı dağıtımının engellemediğinden emin olun.
 • Klima ile duvar, tavan, dekorasyon ve diğer engeller arasında yeterli mesafe olmalıdır.
 • Fujitsu Klima Bakımı


  Günümüzden yaşam alanlarının vazgeçilmezi olan klimalar ile büyük konfor sağlanmış olur. Yazın soğutma amaçlı kışın ise ısıtma amaçlı kullanılan klimaların bakımları son derece önemlidir. Klimaların daha etkin ve verimli çalışabilmesi için düzenli olarak klima bakımının yapılması gerekmektedir. Fujitsu Klima bakımı fujitsu klima yetkili servis tarafından yapılmasına özen gösteriniz. 

  Klimanızın daha sağlıklı çalışması, uzun ömürlü ve verimli  çalışması için periyodik olarak yılda en az bir kez, yaz mevsimine girmeden önce Fujitsu Yetkili Servis tarafından yaptırılmalıdır.  Bakımı yapacak yetkili servis, cihazınızın tüm fonksiyonlarını kontrol eder, genel temizliğini, gerekli ayar ve değişikliklerini yaparak cihazınızı yeni sezona sorunsuz olarak hazırlar.
  Fujitsu Klima Bakımı Nasıl Yapılır?


  Klima bakımında önemli püf noktalar vardır. Klima bakımı yapılırken nelere dikkat edilir veya nelere dikkat edilmelidir belirteceğiz...


  • İlk olarak cihazın dış yüzeyi temizlenir.
  • Filtre temizliği yapılır.
  • Cihazın ısı değiştirgeci yani serpantini temizlenir.
  • Soğutucu akışkan kaçak kontrolü yapılır.
  • Daha sonra cihazın iç temizliği yapılır.
  • İç ünitenin gerilim ve besleme akım ölçümleri yapılır.
  • Fan ve hareketli parçaların mekanik bağlantıları kontrol edilir.


  Klima bakımı nasıl yapılır şeklinde kullanıcılar çeşitli şekillerde arayışlarda bulunurlar, klima bakımını kendi yapabilmeyi düşünür. Ancak periyodik olarak gerçekleştirilmesi gereken kapsamlı klima bakımını kullanıcı yapamaz. Çünkü klima bakımı denilen işlem yalnızca yüzeysel temizlik işlemi değildir. Klimalar elektronik cihazlar olduğu için arıza durumlarında da bakımlarında da her daim uzman müdahalesi gerekir.

  Kullanıcı olarak sizler yalnızca klima filtre temizliği işlemini ya da yüzey olarak dış temizliğini yapabilirsiniz. Bunun dışında herhangi bir müdahalede bulunmamalı ve bakım konusunda mutlaka uzman desteği almalısınız.

  Profesyonellerden oluşan eğitimli Yetkili birim olan Fujitsu klima servisi hizmeti için 444 5 201 Çağrı merkezimize ulaşarak İstanbul geneli için Fujitsu klima bakımı servis kaydı oluşturabilirsiniz.   Fujitsu Klima Arıza Onarım


  Fujitsu klima arızaları çeşitli şekillerde karşınıza çıkabilir. Klima arızalarında profesyonel ekiplerimiz mahalde çözüm odaklı çalışmalarını yürütmektedir. Fujitsu klima arıza kodu veya Fujitsu klima arıza ışıkları gibi arıza belirtileri ile karşılaşabilirsiniz.

  Fujitsu klima arıza hata kodları ile karşılaşıyorsanız Fujitsu klima arıza kodları sayfamızdan arıza detaylarına ulaşabilirsiniz.

  Fujitsu klima arızası basit veya ciddi problemlerden meydana gelebilir.Fujitsu klima arızası yaşamanız durumunda kendiniz veya bilgisiz kişilerin müdahale etmemesi gerekir. Klima arızalarında bilinçsiz kişilerin müdahale etmesi sonucunda basit olan arızalar bile ciddi boyutlara ulaşabilir ve can tehlikesi oluşturabilir.
  Fujitsu Klima Yedek Parça


  Firmamız Fujitsu klima parçaları taleplerinde orjinal parça temini sağlamaktadır. İstanbul içinde arızalı parça tespiti Fujitsu klima yetkili servis tarafından sağlandıktan sonra arızalı parça stok durumu kontrol edilir ve kullanıcıya stok,fiyat bilgisi sunulur.

  İstanbul dışı yedek parça sorgulaması için öncelikle 0552 790 90 91 numaralı whatsaap destek hattımızdan bizlere arızalı parça görseli ve klimanızın model seri no belirtilen etiket görselini paylaşmanız gerekmektedir. Yedek parça müşteri temsilcimiz tarafından gerekli kontroller sağlandıktan sonra sizlere en kısa sürede fiyat ve stok bilgisi sunulur.


  Fujitsu Klima Merkezi Sistem Servisi


  Geniş alanlarda büyük kapasiteli klimalara ihtiyaç duyulan alanlar için Fujitsu merkezi sistem klima - Fujitsu vrf klima çeşitleri sunulmaktadır. Firmamız yetki belgeli uzmanlardan oluşan Fujitsu vrf klima servisi hizmeti sunmaktadır.


  Fujitsu merkezi sistem servis taleplerinizde detaylı bilgi için Fujitsu merkezi sistem - Fujitsu vrf klima servisi sayfamızı ziyaret edebilir detaylı bilgi alabilirsiniz...


  Fujitsu merkezi sistem vrf klima servis taleplerinizde  7/24 hizmet sunan 444 5 201 numaralı Çağrı merkezimizden Fujitsu klima servis kaydı oluşturabilirsiniz.


  Fujitsu Klima Garantili Servis

  Fujitsu Klima Servisleri tarafından montajı yapılan yeni parçaların tümü 1 yıl garanti kapsamındadır.

  Fujitsu Klima Profesyonel Ekipler

  Fujitsu klima servislerimiz yetki belgeli eğitimli yıllardır sektör içerisinde bulunan uzman ekiplerden oluşmaktadır.

  Fujitsu Klima Müşteri Memnuniyeti

  Çağrı merkezimiz ve Fujitsu klima servislerimizin önceliği servis öncesinde ve servis sonrasında Fujitsu klima servis hizmetini en hızlı şekilde sağlayabilmek ve çözümleyerek %100 müşteri memnuniyetini sağlamaktır.


  Fujitsu Klima Servis Hizmeti verdiğimiz İstanbul İlçeleri 


  Fujitsu Klima Yetkili servis olarak İstanbul Avrupa Yakası ve İstanbul Anadolu Yakası servis hizmeti sağladığımız ilçelerimiz;

  Arnavutköy Fujitsu Klima Servisi


  Beylikdüzü Fujitsu Klima ServisiHalkalı Fujitsu Klima Servisi

  Ataşehir Fujitsu Klima Servisi


  Beyoğlu Fujitsu Klima ServisiKadıköy Fujitsu Klima Servisi
  Avcılar Fujitsu Klima Servisi


  Büyükçekmece Fujitsu Klima ServisiKağıthane Fujitsu Klima Servisi
  Bağcılar Fujitsu Klima ServisiÇekmeköy Fujitsu Klima ServisiKartal Fujitsu Klima Servisi
  Bahçelievler Fujitsu Klima ServisiEsenler Fujitsu Klima ServisiKüçükçekmece Fujitsu Klima Servisi
  Bakırköy Fujitsu Klima ServisiEsenyurt Fujitsu Klima ServisiMaltepe Fujitsu Klima Servisi
  Başakşehir Fujitsu Klima ServisiEyüp Fujitsu Klima ServisiSancaktepe Fujitsu Klima Servisi
  Bayrampaşa Fujitsu Klima ServisiFatih Fujitsu Klima ServisiSarıyer Fujitsu Klima Servisi
  Beşiktaş Fujitsu Klima ServisiGaziosmanpaşa Fujitsu Klima ServisiSultanbeyli Fujitsu Klima Servisi
  Beykoz Fujitsu Klima ServisiGüngören Fujitsu Klima Servisi

  Sultangazi Fujitsu Klima Servisi

  Şişli Fujitsu Klima Servisi
  Zeytinburnu  Fujitsu Klima Servisi
  Üsküdar Fujitsu Klima Servisi
  Ümraniye Fujitsu Klima Servisi